Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Barcaleta me pull te kuqe...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Barcaleta me pull te kuqe...

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 6:39 pm

zoti komandant gruaja juaj ju tradheton me te gjith ushtaret...

aha mire thote komandanti... se ua tregoj une qejfin...
vete ne shpi dhe i fut gruas ne "kasolle" nje brisk...

te nesermen... rreshton te gjith ushtaret dhe u thote... ulni pantallonat...
te gjithe e kishin "mikun" te gjakosur Very Happy:D pervec njerit....
aha i thote... ti qe nuk ke vajt me gruan time ke shpetuar dhe meriton 1 muaj leje... se te tjeret e hengren...

i kthehet ushtari...
o te thiftha dhopt... ti e ke fut ate bdhithkun aty e ??
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi