Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 5:59 pm

kur une po shoh qe edhe 14 vjecaret ne shqiperi bejne sex pa friken me te vogel
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  triniti prej Thu Mar 27, 2008 10:40 pm

thone qe ne shqiperi eshte tabu sepse ne shqiperi, TE GJITHE BEJNE SEKS, DHE TE GJITHA JANE VIRGJERESHA
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Sat Mar 29, 2008 1:11 am

sex anal e ?
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  triniti prej Mon Mar 31, 2008 11:38 pm

jo me lale jo vaginal... po e kisha fjalen virgjeresha sepse te gjitha keshtu thone Very Happy:D:D
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Tue Apr 01, 2008 7:53 pm

hahahahhhahhahahaa.... thashe se ishin bere si virgjereshat angleze... qe vdisnin per sex dhe e benin po ishin te virgjera Very Happy:D
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  mondi dr prej Fri Apr 11, 2008 7:53 pm

po mer po ca 14 vjec po sa dalin nga tunel ( e kuptoni se per ke e kam fjalen) menje per seks e kane e pastaje thone qe nuk e bej dot tani se jam e virgjer
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Wed Apr 16, 2008 12:25 am

te virgjera me fjale Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi