Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

NJE YLL......

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

NJE YLL......

Mesazh  bellissima prej Wed Jun 18, 2008 7:58 pm

Very Happy NJE YLL BOTE KA DITELINDJEN FIKS MBAS 10DITESH URIME LAL JE 1SHE TE KAM XHAN TE UROI GJITH TE MIRAT E KESAJ BOTE URIME URIME URIME URIME flower flower flower flower


PS : NUK E THEM UN JOOOOOO SE KUSH E KA DITELINDJEN SE THEM QE E KA TRINITI MOOOOOOOO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  triniti prej Thu Jun 19, 2008 8:25 pm

hahahhahhahahaha ca bonet ktu me ca bonet ktu Very Happy:D:D
e ja meqe qenka hap si teme, po ofroj per te pire qe sot muve Very Happy:D:D pini o njerez behuni tap dhe vini emrin tim ne lishte se pagoj muve kur te behem e pasur Very Happy:D:D

o kinez o pendthym ku i ke birrat ktu me???

P.S: bellissima je shum yll bote, kiss kiss kiss
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  anonimja prej Thu Jun 19, 2008 9:45 pm

pse mba sekrete ti mi ta rregulloj un ty pse nuk thu qe ke ditelindjen mi
gezuar dhe 1000 yllo
avatar
anonimja

Numri i postimeve : 16
Registration date : 20/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  <<blerta>> prej Fri Jun 20, 2008 9:53 am

shym urime per tyyyyy Razz


edhe 100 pranvera mi rrusheeee dhe jet te lumtur

te puccccccccccccccccccccccccccccccccc

ja nje dhurate nga une Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  Kinezja prej Tue Jun 24, 2008 3:07 pm

Edhe 100 te urij shendet e lumturi ne jete do zoti te ralizohen te gjitha enderat qe do shume urime per ty
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  N3V prej Wed Jun 25, 2008 1:02 am

triniti shkruajti:hahahhahhahahaha ca bonet ktu me ca bonet ktu Very Happy:D:D
e ja meqe qenka hap si teme, po ofroj per te pire qe sot muve Very Happy:D:D pini o njerez behuni tap dhe vini emrin tim ne lishte se pagoj muve kur te behem e pasur Very Happy:D:D

o kinez o pendthym ku i ke birrat ktu me???

P.S: bellissima je shum yll bote, kiss kiss kiss

nuk o lokal pijanecesh... ene fikni cigaret se do thrras pilicine Razz:P
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.fforum.bizc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi