Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  mondi dr prej Sat Apr 12, 2008 12:48 am

te jen te specialuzuara ne kete fush
te jene te paraqiteshme e jo sikur i ka vrare dielli
te dine tja fusin klientit kure eshte esull se kure e shte tape ja fus vete une
ta dine ta dredhin mire se mos dalin dificit
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  Anonim prej Wed Apr 16, 2008 2:23 am

akoma se ke gjet ore ?

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  mondi dr prej Wed Apr 23, 2008 7:48 pm

ueeeeeeeeeeee pse mer te gjithe te punesuar qenkin keta ketu mer
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  <<blerta>> prej Wed Apr 23, 2008 9:29 pm

sa paguan ti?
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  Anonim prej Sun Apr 27, 2008 4:46 pm

27 puthje ti jap une Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  mondi dr prej Mon Apr 28, 2008 9:12 pm

<<blerta>> shkruajti:sa paguan ti?blerta yyyyyyyyyyyy ty mi pupupupup te jap sa te dush vetem hap gojeni ti Very Happy
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  triniti prej Mon Apr 28, 2008 10:13 pm

ehe dhe si i bi o mondi si paguan ti me ore apo rroge mujore???
Very Happy:D:D
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  Anonim prej Sat May 03, 2008 12:03 am

vullnetare mi...

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  <<blerta>> prej Sat May 03, 2008 2:10 am

un akoma po pres breee se kam ngel keq per lek Sad por me duket se do me ma zen triniti ket punen mua Sad
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  mondi dr prej Sat May 03, 2008 8:48 pm

po ecni mi se rregullohemi fundja ju jap puthje falas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  Anonim prej Sun May 04, 2008 2:30 am

<<blerta>> shkruajti:un akoma po pres breee se kam ngel keq per lek Sad por me duket se do me ma zen triniti ket punen mua Sad

deksha une o zot... po te lej une pa pune ty maj...
itash fill je moderatore... me 200 pth (puthje) ne dite Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 38
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  <<blerta>> prej Sun May 04, 2008 12:48 pm

yyyyyyyyyyyy gjeta punnnnnn Very Happy do behem e pasur tani bounce
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKOJ NJE KAMARIERE DHE NJE BANAKIERE

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi